O Xplore Team

Vector-Smart-Object2Xplore Team?

Markę Xplore Team stworzyliśmy z myślą o dzieciach w wieku szkolnym. Wydajemy m.in. edukacyjne puzzle, serie quizów i gier. Nasze hasło to LUBIĘ WIEDZIEĆ – bo właśnie wiedzą, podaną w oryginalny i interesujący sposób, dzielimy się z Wami. Xplorujcie świat razem z nami i poznajcie zaskakujące ciekawostki  z różnych dziedzin!


Co Xplore Team ma wspólnego z CzuCzu?

CzuCzu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek zabaw edukacyjnych. Doskonała jakość i wyjątkowy design zdobyły zaufanie rodziców i dzieci, które… nieustająco rosną. Dlatego właśnie powstał Xplore Team, zespół młodych odkrywców, do którego może dołączyć już sześciolatek.


Co zapewnia Xplore Team?

Wszystkie edukacyjne projekty opatrzone znakiem Xplore Team zapewniają pożyteczną, rozwijającą rozrywkę, i to z dala od komputera! Zabawa staje się nauką, a nauka zabawą. Przy niej lepiej możemy poznać i rozwijać konkretne zainteresowania dzieci. Bez przemocy, z solidną dawką humoru. Pobudzanie ciekawości świata – to cel, który nam przyświeca. Częste spotkania z Xplore Team korzystnie wpływają na pofałdowanie kory mózgowej!