O Xplore Team

page_images_06

page_images_03Xplore Team? A co to takiego?

To innowacyjna seria książek i gier dla dzieci powyżej 6 roku życia. Znajdziecie w niej między innymi Fantastyczne gry logiczne, wciągające Quizy edukacyjne, poradnikowy Survival. Dajcie się zaskoczyć ciekawostkami z różnych dziedzin wiedzy! Co to jest abakus? Jak zrobić lampkę z puszki po mielonce? Ile księżyców ma Mars? Odpowiedzi zna Xplore Team!


Co Xplore Team ma wspólnego z CzuCzu?

CzuCzu to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek zabaw edukacyjnych. Doskonała jakość i wyjątkowy design zdobyły zaufanie rodziców i dzieci, które… nieustająco rosną! Dlatego właśnie powstał Xplore Team, zespół młodych odkrywców, do którego może dołączyć już sześciolatek.


Co zapewnia Xplore Team?

Wszystkie edukacyjne projekty opatrzone znakiem Xplore Team zapewniają pożyteczną, rozwijającą rozrywkę, i to z dala od komputera! Zabawa staje się nauką, a nauka zabawą. Przy niej lepiej możemy poznać i rozwijać konkretne zainteresowania dzieci. Bez przemocy, z solidną dawką humoru. Pobudzanie ciekawości świata – to cel, który nam przyświeca. Częste spotkania z Xplore Team korzystnie wpływają na pofałdowanie kory mózgowej ;) !